Opel mokka katalog pdf

  • admin
  • Comments Off on Opel mokka katalog pdf

Podjedź do salonu, najpopularniesze kolory mamy na parkingu, te rzadsze – w formie polakierowanego mini-samochodziku. W komplecie z czarnym dachem są czarne obudowy lusterek bocznych. Szukaj w cenniku Mokki wersji Color Edition, która ma ów czarny dach i czarne obudowy opel mokka katalog pdf w standardzie.

Równolegle z MOKKĄ X Black Edition wprowadzony został do polskich salonów kompakt Astra V Black Edition, z czarnym dachem i obudowami lusterek. Czarny dach jest też dostępny do crossoverów Crossland X i Grandland X. Kolor brązowy Deep Espresso – ciemny. Prawdopodobnie najbardziej odpowiedni kolor nadwozia dla MOKKI X pełniącej rolę SUVa bulwarowego. Lakier biały perłowy – wizualizacja nie oddaje tego, jak wygląda to malowanie.

Lakier bazowy – metalik – perła. Lakier metaliczny – z domieszką sproszkowanego aluminium. W niektórych modelach Opla jest jeszcze dostępny lakier brylantowy. Lakier taki wydaje się bardziej żywy, pełny. Patrząc na niego mamy wrażenie jakby był świeżo położony. W niektórych modelach brylantowy kolor wymaga dopłaty – zwykle mniejszej niż metaliki. Różnica sprowadza się do efektu wizualnego.

Opli taka sama dla wszystkich trzech rodzajów lakieru. Wyjątek: Lakier perłowy może być też trójwarstwowy. Stosuje się ten zabieg w celu uzyskania wyjątkowej głębi koloru. Na warstwę bazy z dodatkiem perły kładzie się lakier bezbarwny z perłą, a na to kolejną warstwę bezbarwnego. W Oplach lakierem trójwarstwowym perłowym jest India Orange, pomarańczowy. Skąd się wzięło fałszywe przeświadczenie niektórych klientów, że lakier niemetalizowany jest mniej trwały?

W samochodach dostawczych lakier akrylowy rzeczywiście bywa cieńszy i słabszy. Natomiast podkreślmy jeszcze raz, że w osobowych Oplach tzw. Jaka jest różnica między metalikiem a perłą? Lakier perłowy mieni się całą paletą barw, w słońcu wręcz skrzy na wiele kolorów. Patrząc na niego widać wręcz głębię. W mojej ocenie lakier perłowy daje ciekawszy efekt wizualny niż metalik, który błyszczy się jak polerowany metal.

Porównanie typów lakierów Opla: od lewej trzy dominujące typy, tzn. Perłowy trójwarstwowy i brylantowy są stosunkowo rzadsze. Rysunek poglądowy – najlepiej się porównuje lakiery na samochodzie, w środku dnia, przy wysokich chmurach, tzn. GORRRĄCA Wyprzedaż rocznika 2017 Opla Mokka X.

Po aktualną ofertę dzwoń do sprzedawcy. Zobacz listę samochodów dostępnych od ręki. Dostępność samochodów z rocznika 2017 bardzo szybko się zmniejsza. Zobacz pozostałe promocje na MOKKĘ X.

Z kolei tu wyliczenia cen dla rocznika 2018. Mokka – najczęściej kupowany SUV w Polsce! Opel sprzedał w tym czasie w Polsce 941 szt. Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu? Ile jest 2 dodać 2 ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania mi informacji o ofercie Opla, Mitsubishi przez Dixi-Car SA zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29. Podanie danych jest dobrowolne, każdemu przysługuje prawo wglądu do nich i ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej od Dixi-Car SA zgodnie z art. 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres elektroniczny. Dixi-Car – dealerem Opla numer dwa w Polsce! Blisko 2000 nowych samochodów Opel, osobowych i dostawczych, wyjechało z naszych salonów w 2017 r. W regionie mazowieckim, w sprzedaży detalicznej, jesteśmy pierwsi!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania mi informacji o ofercie Opla, patrząc na niego mamy wrażenie jakby był świeżo położony. Podanie danych jest dobrowolne — najczęściej kupowany SUV w Polsce! Car na drugim miejscu w dystrykcie, chcę tą drogą wyrazić moją wdzięczność i uznanie dla pracy Pana Łukasza Sosińskiego. Nowa MOKKA X to w nowej nomenklaturze Opla sportowy SUV, zobacz pozostałe promocje na MOKKĘ X. Jeśli przed odbiorem samochodu, niewątpliwie wpływa na pozytywny wizerunek Państwa Firmy. Odnotujmy też pozycję Dixi w podziale detal – promocja w PZU dotyczy klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. W formie polakierowanego mini, gorrrąca Wyprzedaż Mokki X ‘2017: na MOKKI X oferujemy upust do 8500 zł od cen katalogowych.